Chciałbym rozpocząć ten artykuł historią związaną z wydarzeniem kiedy to spotkało się dwóch wybitnych ludzi, a mianowicie dr Linus Pauling i dr Irwin Stone. Spotkanie to było dość dawno i miało miejsce w Nowym Jorku. Linus Pauling opowiadał o swoim odkryciu budowy cząsteczki hemoglobiny i w trakcie tej prezentacji poruszył temat długości swojego życia mówiąc, że chciałby przeżyć kolejne 25 lat, ponieważ uważa, że przyszłość nowych odkryć zapowiada się niezwykle interesująco. Linus Pauling wypowiadając te słowa jeszcze nie zdawał sobie sprawy, że jego życzenie się spełni, a nawet przekroczy liczbę lat o które poprosił. Dr Stone opowiedział mu o swoim zainteresowaniu witaminą C nazywaną przez niego kwasem askorbinowym, który to kwas uratował mu życie po bardzo groźnym wypadku komunikacyjnym. Po tym jak obaj panowie się rozstali dr Stone poradził dr Paulingowi aby ten również zaczął zażywać witaminę c, to dostanie te kolejne 25 lat życia dostał nawet 30. Pauling skorzystał z tej rady i ku swojemu zdziwieniu trapiące go przeziębienia jak i choroby górnych dróg oddechowych zniknęły. Ostatecznie doszedł do dawki 18000 mg/dziennie tj. 18 gram tu należy dodać, że zbrodnicza organizacja działająca przeciwko ludzkości jaką jest WHO zaleca tylko marne 80mg/dzień.

Książka Linusa Paulinga “Vitamin C and the Common Cold and the Flu” – stała się bestsellerem. Aby móc przeczytać książkę proszę o kliknięcie w zdjęcie poniżej.

W swojej książce Linus Pauling pisze jak wiele nauczył się od dr Abrama Hoffera na temat leczenia schizofrenii za pomocą wysokich dawek witaminy c w połaczeniu z witaminą B3 (niacyną). Dr Hoffer pisał o leczeniu schizofrenii z rewelacyjnymi wynikami już w latach 50 ubiegłego wieku, zapytajcie jak macie znajomego psychiatrę czy słyszał o tym? Wątpię, a poza tym procedury medyczne zakazują leczenia zaburzeń psychicznych witaminami do użytku są tylko psychotropy, ale o tym może kiedy indziej napiszę.

Oczywiście nie mogę poruszyć też tematu raka i związaną z nim terapią witaminą c, która jest tak wyśmiewana przez polskich onkologów i wypisywane na jej temat są przeróżne bzdury na gówno portalach informacyjnych.

Pauling pisze : Zauważyłem też u niektórych pacjentów którzy mi podlegali mających schizofrenię, a którzy zachorowali na raka, pozytywną reakcję na duże dawki witaminy c. Szczególnie wrażliwe na witaminę c w dużych dawkach są mięśniaki. Spotkałem i zapoznałem się z odkryciami Roberta F. Cathcarta III w których podawał on doustnie wysokie dawki witaminy c zbliżone do tolerancji jelit czyli efektowi przeczyszczenia(to tak gdybyście mieli problem z opróżnianiem się), dawki te wykazywały skuteczność w leczeniu nowotworów. Cathcart podawał swoim pacjentom również witaminę c w dużych dawkach dożylnie na szereg innych chorób.

Jedna z moich pacjentek chorych na raka zwiększyła dawkę witaminy c tak bardzo, jak się dało, aż w końcu zażywała 40000 mg/dziennie. Po pół roku jej guz przestał być widoczny na obrazie tomografii komputerowej, a ona przeżyła kolejne 20 lat.

Skutki dożylnego podawania wysokich dawek kwasu askorbinowego są jeszcze bardziej niesamowite. Najwięcej doświadczenia w leczeniu na raka tą metodą miał dr Hugh D. Riordan.

Jego protokół znajdziecie w moim wcześniejszym wpisie na blogu :

https://jadoktor.pl/intensywna-witamina-c-i-rak/

Dr Riordan wykazał, że duże dawki witaminy c były czymś o czym konwencjonalni onkolodzy mogą tylko pomarzyć,  a mianowicie “chemioterapią”, która zabija tylko komórki nowotworowe, a normalne zostawia w spokoju.

Podam teraz trzy istotne funkcje witaminy c:

– Przeciwutleniacz – bez przeciwutleniaczy powoli uleglibyśmy spaleniu od tlenu zawartego w atmosferze. Organizm musi kontrolować proces utleniania

– Produkcja kolagenu – kolagen to ważne białko budulcowe tkanki łącznej. Właśnie z powodu niedoboru witaminy c u chorych na szkorbut dochodzi do poważnego uszkodzenia tkanek.

Także zamiast kupować beznadziejne produkty z kolagenu rybiego ja polecam witaminę c. Dlaczego nie polecam kolagenu, a mianowicie dlatego, że około 17 lat temu jedna ze znanych mi osób przeprowadziła badanie produktu kolagenowego jednej z firm trójmiejskich i się okazało, że ich produkt pomimo pięknego PR i marketingu jest o dupę potłuc, gdyż nie ma żadnych właściwości o których pisze producent. Moje pytanie brzmiało dlaczego tak jest odpowiedź znajomej. “Przyczyną takiego stanu rzeczy jest obróbka  termiczna w procesie produkcji wyjaławiająca tenże produkt z jakichkolwiek właściwości przypisywanych temu produktowi”

– Wymiatacz histaminy – każda molekuła witaminy C niszczy jedną molekułę histaminy. Krwawienie i rozluźnienie włókien kolagenu podczas szkorbutu powodowane są ogromnym nagromadzeniem histaminy w organizmie w którym jest za mało witaminy C.

Każdy, kto chce cieszyć się prawdziwym zdrowiem, powinien przyjmować odpowiednią ilość witaminy C.

“Mam dziewięćdziesiąt lat, zażywam witaminę C od ponad pięćdziesięciu i planuję robić to już zawsze. Okazała się też bardzo dobra dla moich pacjentów…ale już nie tak dobra dla mojej kieszeni – moi pacjenci zbyt szybko dochodzą do zdrowia”

– dr Abram Hoffer

O “obiekcjach” związanych z terapią witaminą C

Wielu lekarzy odmawia stosowania witaminy C w sugerowanych dawkach tylko dlatego, że nie przystają one do tego, co przedstawiono im jako rozsądne. Dodatkowo, zawarte w medycznej prasie reklamy bez wątpienia odpowiadają za stałe pranie mózgu. Ja sam nie spotkałem pacjenta, który nie zyskałby na zastosowaniu u niego kuracji witaminowej.

– dr Frederick Robert Klenner

 

 

W ramach ciekawostki :

Mateusza 10:(26) “…nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. (27) Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia; a co słyszycie na ucho, głoście na dachach. “

Kiedy ich zdolności do nauki zostaną naruszone, będziemy tworzyć lekarstwa, który uczynią ich jeszcze bardziej chorymi i spowodują inne choroby, dla których będziemy tworzyć jeszcze więcej lekarstw.” 

Więcej ciekawostek tutaj : 

https://pac1090.blogspot.com/2018/03/tajemnicze-przymierze-ktos-w-roku-2002.html

Jak znajdę więcej czasu to zszokuję opinię publiczną w aktualizacji, która to opinia dowie się czy tej tragedii dałoby się uniknąć :

Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci przekonując ich, że to dla ich pomocy.”

 https://wolnemedia.net/prawie-pol-miliona-dzieci-sparalizowanych-po-szczepionce-przeciw-polio/

Tematu nie wyczerpałem wpis będzie poddany aktualizacji w najbliższym wolnym dla mnie czasie postaram się to zrobić jak najszybciej 🙂