Rak – choroba niemal powszechna tak jak grypa. Temat jest bardzo rozbudowany i na pewno nie na jeden wpis, ale sądzę, że od tego zacznę gdyż zastosowałem tu metodę omawianą w tym poście na najbliższej mi osobie po zastosowaniu chemioterapii i po zabiegu chirurgicznym. Terapię doktora Maxa Gersona wdrożyłem do odbudowania organizmu po zastosowaniu mega trucizny dla organizmu jaką jest chemioterapia, której skutek w “wyleczeniu” to zaledwie 2%.

Jak Państwo widzą z powyższych zdjęć lekarstwo na raka już dawno istnieje. Chciałbym teraz tu przytoczyć poniżej fragment konferencji z 1969 roku, oto on :

 “W biuletynie z 9. sierpnia podkreśliłem, jak dr Richard Day, szef rockefellerowskiej organizacji eugenicznej Planowane Rodzicielstwo, zanim powiedział na spotkaniu lekarzy w Pittsburgu w (1969) o ludobójczym planie, poprosił o wyłączenie sprzętu nagrywającego i nierobienie notatek. Ale ktoś mi przekazał treść wystąpienia:

Obecnie możemy wyleczyć prawie każdy nowotwór.

Informacja o tym jest w Instytucie Rockefellera, jeśli zdecyduje się ją ujawnić.”

Wielka Farmacja nie ma zamiaru wyleczyć raka, bo ciągnie ogromne zyski z leczenia środkami wyniszczającymi, zabijania truciznami typu chemioterapia. Nie chodzi nawet o pieniądze. Chcą, by ludzie cierpieli i umierali przedwcześnie – metoda redukcji populacji. Wraz z agencjami rządowymi natychmiast stawiają na celowniku każdego spoza Wielkiej Farmacji, kto odkrywa skuteczny sposób na raka. Taki jest włoski lekarz, Tullio Simoncini; wspaniały i odważny, nie poddał się naciskom, kiedy odkrył, jak leczyć raka, grzyba wywołanego przez candida (organizm drożdżopodobny, żyjący w małych ilościach nawet w zdrowym organizmie). Kiedy candida przybiera formę dużego grzyba, mogą wystąpić poważne problemy, łącznie z rakiem. Mój przyjaciel, Mike Lambert: Grzyb, a zwłaszcza candida, żyje pożerając organizm żywiciela (ciebie), rozpuszczając go. Potrzebuje też twego organizmu do rozmnażania […] Chory odczuwa chroniczne zmęczenie, często przypisywane  kolonizacji candidy. Czuje się źle fizycznie i psychologicznie. Wg Simoncini, rak to infekcja grzybowa candida, a nie dysfunkcja komórek, błędnie podawana jako przyczyna raka przez konwencjonalną medycynę.

 

Sądzę, że powyższa informacja może zszokować nie jednego czytelnika, który miał to szczęście i trafił na ten wpis. Osobiście spędziłem 8 lat na poszukiwaniach informacji o metodach alternatywnych leczenia tej jakże niebezpiecznej, a zarazem ciężkiej choroby. Jednej osoby nie udało mi się uratować mianowicie cioci do której dostęp miałem utrudniony. No cóż nie każdego da się uratować, a i stadium choroby nieraz może być już zaawansowane do tego stopnia, że można z chorobą przegrać. Oczywiście Terapia Gersona ma też utrudnione zadanie przy chemioterapii jak i radiacji guza nowotworowego i dojście do zdrowia pacjenta jest dłuższe niż przed zastosowaniem zabójczej chemii i naświetleń. Temat raka będę rozwijał w kolejnych postach jak czas pozwoli. Oto co o lekarzach współczesnych mówiła w wieku 89 lat Charlotte Gerson córka Maxa Gersona.

Czy z powyższymi zdaniami się Państwo zgadzają bądź nie, decyzję pozostawiam Wam wszystkim czytającym ten wpis. Od siebie dodam, że robię dokładnie to samo co ona mówi na powyższych zdjęciach. Polecam obejrzeć poniższy film jeśli już wcześniej nie mieli Państwo go okazji oglądać.