Home

Medycyna ortomolekularna

To dyscyplina, która uzupełnia tradycyjne leczenie. Skupia się na utrzymaniu dobrego stanu zdrowia oraz wspieraniu procesu leczenia chorób oraz stanów chorobowych poprzez zmianę stężenia substancji, które w sposób naturalny występują w organizmie człowieka i jednocześnie odpowiadają za szybki jego powrót do zdrowia. – prof. Linus Carl Pauling

Masz problem napisz

jadoktor77@gmail.com

               Trzecie uniwersalne prawo wszechświata

PRAWO WIBRACJI: NIC NIE SPOCZYWA; WSZYSTKO SIĘ PORUSZA; WSZYSTKO JEST W RUCHU; WSZYSTKO WIBRUJE.

TRZECIE I OSTATNIE NIEZMIENNE UNIWERSALNE PRAWO MÓWI NAM, ŻE CAŁY WSZECHŚWIAT JEST NICZYM INNYM JAK WIBRACJĄ. NAUKA POTWIERDZIŁA, ŻE WSZYSTKO WE WSZECHŚWIECIE WŁĄCZAJĄC NAS JEST TYLKO CZYSTĄ ENERGIĄ WIBRUJĄCĄ Z RÓŻNĄ CZĘSTOTLIWOŚCIĄ. ZASADA, ŻE „PODOBNA ENERGIA PRZYCIĄGA PODOBNĄ” NA KTÓREJ OPIERA SIĘ  PRAWO PRZYCIĄGANIA,  MA SWOJĄ PODSTAWĘ WŁAŚNIE W TYM PRAWIE WIBRACJI. WSZYSTKO, CZEGO DOŚWIADCZAMY NASZYMI PIĘCIOMA ZMYSŁAMI JEST PRZEKAZYWANE POPRZEZ WIBRACJE.

TAK SAMO JEST ZE SFERĄ UMYSŁU. NASZE MYŚLI SĄ WIBRACJĄ. WSZYSTKIE NASZE EMOCJE SĄ WIBRACJĄ, Z KTÓRYCH BEZWARUNKOWA MIŁOŚĆ JEST NAJWYŻSZA A NIENAWIŚĆ NAJNIŻSZA, NAJBARDZIEJ PRZYZIEMNA. CAŁA POTĘGA MYŚLI OPIERA SIĘ NA KONTROLOWANIU TYCH WIBRACJI.

Abram Hoffer

“Leczenie ortomolekularne nie nadaje się do szybkiej, podobnej do lekowej kontroli objawów, ale pacjenci dobrze się czują w stopniu, jakiego nie widzą terapeuci uspokajający, którzy uważają, że terapeuci ortomolekularni mają skłonność do przesady, a ci, którzy widzieli wyniki, są zaskoczeni.”

„ Jeśli każdemu człowiekowi poniżej piędziesiątki zaordynowalibyśmy dziś program żywieniowy oparty na optymalnej ilości witamin i minerałów ilość zachorowań na Alzheimera spadłaby w gwałtowny sposób”

“Abram Hoffer wniósł istotny wkład w zdrowie ludzi … poprzez badanie skutków dużych dawek witaminy C i innych składników odżywczych ..”

-Linus Pauling, Ph.D.

Associated Press
Prof. Linus Pauling 1901-1994

“Linus Pauling miał rację.”

Frederick Klenner,MD 1907-1984

“Witamina C jest najbezpieczniejszą substancją dostępną dla lekarza.” 
– Frederick Klenner, MD

William McCormick, MD 1880-1968

“Witamina C jest specyficznym antagonistą toksyn chemicznych i bakteryjnych.”

“LEPIEJ BYĆ WYLECZONYM PRZEZ DYLETANTA, NIŻ UMRZEĆ W MAJESTACIE NAUKI.”

PROF. JULIAN ALEKSANDROWICZ

Hipokrates powiedział !

             “Primum non nocere” – Po pierwsze nie szkodzić.

“Niechaj żywność będzie lekarstwem, a lekarstwo żywnością. 

Ostatni wpis na Blogu !

Stwardnienie rozsiane – Multiple Sclerosis

Stwardnienie rozsiane. Odpowiedź patologii nerwów obwodowych i ośrodkowych na mega-dawki kompleksu witaminy B i innych metabolitów .Frederich R. Klenner, BS, MS, MDJournal of Applied Nutrition, 1973 Multiple Sclerosis Każdy kto spotkał się z tą chorobą wie jak bardzo...

Bądźmy w kontakcie!

jadoktor77@gmail.com

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *