W poniższym filmie poruszona zostanie kwestia współczesnej technologii uśmiercania ludzi w trybie wolnym i niezauważalnym dla przeciętnego zjadacza chleba, który niewiele kuma w tym temacie, a gdy słyszy poniższe rewelacje uświadamiającego go człowieka np. mnie, wyśmiewa i opluwa. Poza bezwartościowym jedzeniem maksymalnie przetworzonym bez możliwości odżywienia naszych komórek przy zanieczyszczonym środowisku metalami ciężkimi dochodzi również promieniowanie elektromagnetyczne i ciągła ekspozycja ciała ludzkiego na jego działanie. Wiem o czym mówię studiowałem to i zajmowałem się w kole naukowym problemem infradźwięków generowanych przez silnik elektryczny w zamontowanym waszym samochodzie elektrycznym, do którego kupienia się tak Was ochoczo namawia system wciskając jeden z kitów, że to auto to zero emisji CO2 i sama korzyść dla środowiska, a wystarczyłoby tylko na planecie przestać wycinać drzewa i po problemie, a na potrzeby produkcji papieru na zeszyty i książki zacząć sadzić konopie przemysłowe.

Teraz pozostaje postawić sobie pytanie czy istnieje zamiennik tej rakotwórczej i niebezpiecznej technologii? Ja rozpocząłem studia na kierunku “Elektronika i Telekomunikacja” pod koniec lat 90-tych i obserwowałem sobie moich wykładowców od tematów promieniowania elektromagnetycznego i pozostałych świadomych w temacie i wiecie co żaden z nich nigdy nie rozmawiał z przyłożonym telefonem do głowy. Telefon był trzymany w dłoni w odpowiedniej odległości i włączony był tryb głośnomówiący. A teraz odpowiedź czy istnieje technologia telekomunikacyjna zdrowa dla ludzi? Oczywiście, że tak i jest znana od 2001 roku czyli już od 18 lat wykorzystująca zjawisko ” stojącej fali grawitacyjnej”, o której jak dobrze pamiętam mówił już Nikola Tesla ponad 100 lat temu. W poniższym filmie jest troszkę wyjaśnione o co chodzi. Wadą tego rozwiązania telekomunikacyjnego było to, że jedynym kosztem poniesionym przez klienta miał być zakup telefonu grawitacyjnego. Z racji tego, że ten system nie wytwarzał fali nośnej nie byłoby możliwe śledzenie, nagrywanie (podsłuchiwanie) i naliczanie opłat za korzystanie z telefonu. Jak się domyślacie twórcę projektu zgładzono, a technologii do tej pory nie ma na rynku, a i większość z Was czytających ten wpis nawet nigdy o tym nie słyszała za nim tu nie zajrzeliście, ukrywanych wynalazków jest o wiele więcej, ale ta strona jest o zdrowiu więc na tym się skupmy 🙂

Wyjaśnię jeszcze sprawę infradźwięków 🙂 O co z tym chodzi? Nie wiem czy sobie zdajecie sprawę w jakim przedziale f (częstotliwość) występują infradźwięki, jest to przedział f=0,01-20 Hz. Niesłyszalny dla ludzi zakres fali akustycznej. Teraz pytanie do Was czytających, ilu z Was wie na jakich częstotliwościach pracują Wasze organy wewnętrzne? Poniższe grafiki powinny szybko Wam ten problem wyjaśnić :).

Czy powyższe grafiki dają Wam drodzy czytelnicy do myślenia? Czy rozumiecie problem? Już śpieszę z wyjaśnieniem, otóż musicie się zapoznać z pojęciem rezonansu. Jeśli zrozumiecie to pojęcie wówczas bez problemu zrozumiecie dlaczego ludzie zamieszkujący w pobliżu elektrowni wiatrowych uciekają ze swoich mieszkań i chorują, a teraz wyobraźcie sobie, że jedziecie waszym samochodem elektrycznym i doprowadzicie do rezonansu pracę serca z działającym na nie polem elektromagnetycznym z silnika przy odpowiedniej prędkości, której nie znacie, a ją osiągniecie co się stanie? Moim zdanie firma Tesla maskuje wypadki kierowców zwalając winę na autopilota, gdyż raczej nie może napisać kierowca dostał zawału i zginął w samochodzie naszej produkcji wiecie gdzie by się znalazł właściciel firmy Elon Musk. I na tym zakończę temat działania zmiennego pola magnetycznego. Miłej lektury Ja Doktor.