Mateusza 10:(26) “…nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. (27) Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia; a co słyszycie na ucho, głoście na dachach. “

“Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie”. Mahatma Gandhi

“Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej”

Marshall McLuhan, medialny ‘guru’

Panie i Panowie drodzy czytelnicy tego bloga i mojej strony zapraszam Was wszystkich w ukrywane zagadnienie od lat i skrywane przed wieloma nawet tymi wyszkolonymi przez “System Edukacji” – akademickiej medycyny, którzy nie wiedzą tego co tutaj teraz napiszę na podstawie artykułu tłumaczonego przeze mnie z 2007 roku. Przedstawione tu fakty będę dla większości jak nie dla wszystkich czytelników tego wpisu szokiem. Zaprszam do czytania :).

Witajcie w tegorocznym spotkaniu świata siedziby polityków, pedagogów i reporterów farmaceutycznych (WHOPPER).

Przejdźmy od razu do rzeczy Wielu naszych członków i podmiotów stowarzyszonych skarżyło sie na to co jest dla nas niepokojące i jak bardzo niebezpieczny dla nas jest segment opieki zdrowotnej : tzw. medycyna ortomolekularna. Chcielibyśmy Was zapewnić, że chociaż to terapeutyczne podejście jest niestety bardzo skuteczne w zapobieganiu i leczeniu chorób to my przyczynimy sie do tego, że społeczeństwo nigdy się o tym nie dowie i niczego z tego się nie nauczy. Możemy powiedzieć to wyraźnie, że mamy znaczne zaufanie i już od ponad 50 lat udaje nam się odwodzić psychiatrów od leczenia schizofreni za pomocą niacyny witamina B3 i to praktycznie wszystkich ogłupionych przez nas psychiatrów, którzy kończą nasze “Systemy Edukacji”, które dla tych głupków stworzyliśmy. Powstrzymaliśmy kardiologów od przypisywania witaminy E ( https://jadoktor.pl/dr-wilfrid-shute-i-evan-shute/ ).  I skutecznie zainfekowaliśmy lekarzom zakaz przepisywania witaminy C na choroby wirusowe. Tak to był nasz triumf ostatnich 50 lat.  Jak to osiągneliśmy? Wierzcie lub nie, ale było to naprawdę łatwe. Oto podsumowanie dla tych, którzy mogli przegapić nasze ostatnie spotkanie “WHOPPER”. Nasza zasda była prosta, przede wszystkim zachować strach wśród opini publicznej. Strach jest najlepszą metodą do manipulowania ogłupionymi masami ludzkimi. Wystarczy, że wypuścimy kolejnego wirusa i nagłośnimy w mediach głównego nurtu, które kontrolujemy i szare masy ciemnych ludzi jedzą nam z ręki. Następnie piszemy, że brakuje naszych cudownych szczepionek, które powodują spustoszenie w ich organizmach i oni wpadają w panikę, że zaraz umrą od wymyślonego przez nas problemu. Następnie wykształcony przez nas motłoch medyczny przez pomyłkę nazywany przez resztę “lekarzami” straszy używaniem witamin i grożącą z ich stosowaniem toksycznością i szara masa je nam z ręki. Uważamy to za nasz największy sukces w otumanianiu ludzi dzieki naszym “autorytetom”. Oczywiście wiadomo o tym od dziesięcioleci, że nigdy nie było żadnego zgonu spowodowanego używaniem witamin , ale za to w samych tylko Stanach Zjednoczonych zabijamy rocznie conajmniej 100.000 Amerykanów lekami przepisywanymi zgodnie z procedurą medyczną, którą też opracowaliśmy. Czyż nie genialne? Ostatnią rzeczą jaką chcemy jest to, żeby nasi niewolnicy na tej planecie dowiedzieli się, że terapia witaminowa jest dziesiątki tysięcy razy bezpieczniejsza niż terapia lekami (prochami), które dla nich wymyślamy w celu zabijania ich powoli lecz skutecznie.

Dlatego my popieramy takie działania :

1)  Zawsze mów o skutecznościach terapii żywieniowej i wymagaj od niej stuprocentowego bezpieczeństwa, ale w tym samym czasie jednocześnie przypominaj społeczeństwu o konieczności przyjmowania rozsądnej ilości niepezpiecznej i z ogromną ilością skutków ubocznych terapii lekami, gdy to połaczysz osiągniesz sukces.

2) Publikuj bądź odnajduj badania, które mówią, że witaminy są nieskuteczne bądź wręcz szkodliwe. Opieraj się tylko na badaniach z niskimi dawkami witamin te z wysokimi dawkami ignoruj. Wybierz jedno negatywne badanie na temat witamin, zignoruj wszystko co pozytywne na ten temat. Jeśli jakiekolwiek pozytywne badanie na temat witamin zostało przesłane do Twojej redakcji (twojego działu towarzystwa medycznego ), włóż je do szuflady na rok albo dwa lub dłużej. Jeszcze lepiej niech autorzy opublikują swoje badania w Journal of Orthomolecular Medicine. Wszystko co jest tam opublikowane nie jest indeksowane przez naszą Narodową Bibliotekę Medyczną.

W związku z tym w ponad 700 milionach wyszukiwań w bazie  MEDLINE niczego nie znajdziesz. Ludzie nie potrafią szukać i czytać tego czego nie da się zlokalizować.

CDN…. Jestem w trakcie tłumaczenia. Orginał będzie załączony do pobrania, aby nie było, że piszę sobie z głowy. Pozdrawiam Ja Doktor.

Poniżej córka Maxa Gersona Charlotte.

  TAJEMNICZE PRZYMIERZE

Ktoś w roku 2002, być może pobudzony wyrzutami sumienia opublikował na Internecie niezwykle cyniczne plany międzynarodowej elity wprowadzenia Lucyferiańskiego Nowego Porządku Świata. Cynizm, okrucieństwo i oraz brak jakichkolwiek ludzkich uczuć uderzają natychmiast każdego czytelnika.
Ale jest coś jeszcze, co szczególnie uderza w owym Tajemniczym Przymierzu.
Niezwykła zgodność z aktualnymi wydarzeniami!
Zapoznajmy się z jego treścią. Mogę jedynie dodać, że odnalezienie tego tekstu nie było łatwe. Tekst oryginału w tym linku

1. Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze.
2. Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców.
3. Utworzymy oddzielne fronty aby zapobiec rozpoznaniu połączeń z nami.
4. Będziemy się zachowywać tak, jakbyśmy nie mieli z tym nic wspólnego aby kontynuować to oszustwo.
5. Celem będzie stawianie małych kroków w czasie, uchroni to nas przed podejrzeniami.
6. To także zabezpieczy ich przed zauważaniem zachodzących zmian.
7. Zawsze będziemy stali ponad relatywnym polem ich doświadczeń ponieważ sekrety są absolutne.
8. Będziemy zawsze razem pracować i będziemy związani poprzez krew i sekret.
9. Śmierć spotka każdego, kto zacznie to wyjawiać.
10. Będziemy utrzymywać ich przy życiu krótko wraz ze słabościami ich umysłów, podczas kiedy będziemy udawać, że czynimy odwrotnie.
11. Będziemy używać naszej wiedzy naukowo-technologicznej w subtelny sposób, tak ze nigdy nie połapią się, co się dzieje.
12. Będziemy używać metali lekkich, przyspieszaczy starzenia się oraz środków odurzających w pokarmie, wodzie oraz w powietrzu.
13. Będą pod parasolem trucizn, w którąkolwiek stronę się skierują.
14. Lekkie metale będą powodować utratę zmysłów. Będziemy obiecywać lekarstwa na wielu frontach, jednakże będziemy im dodawać jeszcze więcej trucizn.
15. Trucizny będą absorbowane poprzez skórę i usta, będą one niszczyć ich umysły oraz narządy rozrodcze. W wyniku tego będą się rodzić martwe niemowlęta a my będziemy ukrywać te informacje przed nimi.
16. Trucizny będą ukryte we wszystkim, co ich otacza, co piją, jedzą, wdychają i noszą.
17. Musimy być genialni w rozprowadzaniu trucizn ponieważ mogą to dostrzec.
18. Będziemy ich przekonywać, że trucizny są dobre, połączymy to z wesołymi obrazkami i muzyką.
19. Tych poszukujących pomocy zwerbujemy, aby dalej rozpowszechniali nasze trucizny.
20. Będą widzieć nasze produkty w filmach i będą rosnąć akceptując je i nigdy się nie dowiedzą o rzeczywistych ich efektach.
21. Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci przekonując ich, że to dla ich pomocy.
22. Będziemy rozpoczynać wcześnie, kiedy ich umysły będą młode, będziemy atakować dzieci tym, co one najbardziej lubią, słodyczami.
23. Kiedy ich zęby będą próchnieć, wypełnimy je metalami, które będą zabijać ich umysły oraz okradać je z ich przyszłości.
24. Kiedy ich zdolności do nauki zostaną naruszone, będziemy tworzyć lekarstwa, który uczynią ich jeszcze bardziej chorymi i spowodują inne choroby, dla których będziemy tworzyć jeszcze więcej lekarstw.
25. Będziemy czynić ich uległymi i słabymi przed nami poprzez naszą moc.
26. Będą one wzrastać w depresji, powolni i otyli, a kiedy przyjdą do nas o pomoc, damy im więcej trucizny.
27. Będziemy koncentrować ich uwagę ku pieniądzowi oraz ku dobrami materialnymi, nie będą w stanie zachować wewnętrznej samokontroli.
28. Będziemy odwracać ich uwagę  nierządem, zewnętrznymi przyjemnościami oraz grami, więc nie będą w stanie się jednoczyć.
29. Ich umysły będą zawsze należeć do nas i oni zawszę będą posłuszni naszym poleceniom.
30. Jeżeli odmówią nam, znajdziemy sposoby na technologię kontroli umysłu  w ich życiu. Będziemy wykorzystywać strach jako naszą broń.
31. Ustanowimy ich rządy oraz ustanowimy także opozycję. Będziemy kontrolowali obie strony.
32. Zawsze będziemy ukrywać nasze cele ale zawszę będziemy realizować nasz plan.
33. Będą wykonywać pracę dla nas, a my będziemy ich wynagradzać za ich trud.
34. Nasze rodziny nigdy nie będą się z nimi mieszać. Nasza krew musi być zawsze czysta, taka jest nasza droga .
35. Spowodujemy, że będą się zabijać wzajemnie, kiedy tylko będzie to w naszym interesie.
36. Będziemy ich separować od siebie za pomocą dogmatów i religii.
37. Będziemy ściśle kontrolować wszystkie aspekty ich życia i będziemy nimi kierować, co myśleć i  jak myśleć.
38. Będziemy nimi kierować delikatnie i grzecznie, pozwalając im myśleć, że są samodzielni.
39. Będziemy siać nieprzyjaźń pomiędzy nimi poprzez nasze frakcje.
40. Kiedy światło wiedzy zaświeci pomiędzy nimi, wygasimy je poprzez szyderstwo lub śmierć, którekolwiek nam będzie bardziej pasowało.
41. Spowodujemy, że będą sobie wyrywać serca i zabijać własne dzieci.
42. Uzyskamy to używając nienawiści jako naszego sprzymierzeńca i gniewu, naszego przyjaciela.
43. Nienawiść oślepi  ich całkowicie i oni nigdy się nie zorientują, że z ICH konfliktów wyłonimy się MY jako ich władcy. Będą zbyt zajęci wzajemnym zabijaniem się.
44. Będą się kąpać we własnej krwi i zabijać swoich bliźnich tak długo, jak długo uznamy to za konieczne.
45. Osiągać będziemy z tego wielkie korzyści, dlatego że oni nas nie widzą ponieważ nie mogą nas widzieć.
46. Nasze korzyści z ich wojen i ich śmierci będą kontynuowane.
47. Będziemy to powtarzać tak długo, dopóki nasz ultymatywny cel nie zostanie osiągnięty.
48. Będziemy kontynuować kontrolę ich życia w strachu i gniewie poprzez obrazy i dźwięk.
49. Użyjemy wszelkich dostępnych środków aby to uzyskać.
50. Narzędzia te zostaną stworzone ich pracą.
51. Będą nienawidzić siebie i bliźniego.
52. Zawsze będziemy ukrywać świętą prawdę przed nimi, że my jesteśmy wszyscy jedno. Tego nie mogą się nigdy dowiedzieć.
53. Nigdy nie mogą się dowiedzieć, że kolor jest iluzją, zawsze muszą myśleć, że nie są równi.
54. Krok po kroku, krok po kroku będziemy zdążali do celu.
55. Zabierzemy ich ziemię, środki do życia i bogactwo i będziemy posiadać totalną kontrolę nad nimi.
56. Oszukamy ich, aby zaakceptowali prawa, które ograbią ich z tych fragmentów wolności, jaką jeszcze będą posiadać.
57. Ustanowimy system monetarny który uwięzi ich na stałe, utrzymując ich oraz ich dzieci w długach.
58. Kiedy zaczną się jednoczyć, oskarżymy ich o przestępstwa oraz ukażemy odmienny bieg wydarzeń światu, ponieważ będziemy właścicielami mediów.
59. Będziemy używać mediów w celu kontroli biegu informacji oraz uczuć które my faworyzujemy.
60. Kiedy powstaną przeciw nam zgnieciemy ich jak insekty, ponieważ są mniej warte niż one.
61. Będą bezbronni bez możliwości działania ponieważ nie będą posiadali broni.
62. Powołamy niektórych z nich aby realizowali nasze plany, obiecamy im życie wieczne, ale oni nigdy tego nie otrzymają ponieważ nie należą do nas.
63. Rekrutów nazywać będziemy “zainicjowanymi” i będą tak indoktrynowani aby wierzyć w fałszywe rytuały oraz pisma wyższych sfer.
64. Członkowie tych grup będą myśleć że są z nami ale nigdy nie będą znali prawdy.
65. Oni nigdy nie mogą poznać prawdy ponieważ mogą się odwrócić przeciwko nam.
66. Za ich pracę będą nagradzani ziemskimi rzeczami oraz wielkimi tytułami, ale oni nigdy nie staną się nieśmiertelnymi i nigdy się z nami nie połączą, nigdy nie otrzymają światła i nigdy nie będą podróżować ku gwiazdom.
67. Nigdy nie osiągną wyższych realiów, ponieważ zabijanie własnego rodzaju zastopuje ich postęp w kierunku oświecenia.
68. Prawda będzie ukryta przed nimi będąc jednocześnie wprost w ich twarze, tak że nie będą w stanie skupić się na niej, zanim nie będzie za późno.
69. O tak, będzie wielka iluzja wolności, że oni nigdy nie zauważą tego, że są naszymi niewolnikami.
70. Kiedy wszystko osiągniemy, rzeczywistość, którą utworzymy dla nich będzie znaczyła, że jesteśmy ich właścicielami.
71. Rzeczywistość będzie ich więzieniem. Będą żyli we własnych snach.
72. Kiedy osiągniemy nasz cel, rozpocznie się nowa era dominacji .
Ich umysły będą powiązanie z ich wierzeniami, wierzeniami, które my ustaliliśmy od dawien dawna.
Ale kiedy zorientują się, zniszczymy ich.
ONI NIGDY TEGO NIE MOGĄ WIEDZIEĆ.
73. Jeżeli kiedykolwiek znajdą tę prawdę, że będą w stanie nas zniszczyć, zaczną działać w tym kierunku.
74. Nigdy nie mogą się dowiedzieć co uczyniliśmy, ponieważ jeżeli się dowiedzą, nie mamy gdzie uciec i będzie łatwo widzieć kim jesteśmy, kiedy zasłona zostanie usunięta.
75. Kiedy nasze działania ujawnią kim jesteśmy, będą nas ścigać i nikt nie da nam ochrony.
76. To jest tajemnicze przymierze poprzez które będziemy żyli teraz oraz w przyszłości, ponieważ owa rzeczywistość następowała poprzez wiele pokoleń.
77. To przymierze jest opieczętowane krwią, naszą krwią. My jesteśmy tymi , którzy zstąpili z nieba na ziemię.
To przymierze NIGDY, PRZENIGDY nie może być znane. NIGDY PRZENIGDY spisane lub omawiane, ponieważ świadomość się rozszerzy i spowoduje straszny gniew GŁÓWNEGO STWÓRCY na nas i zostaniemy wrzuceni do przepaści, z której wyszliśmy i pozostaniemy tam do końca na wieczność.

                                                     Lista wycofanych leków tylko we wrześniu 2019 roku tutaj.

Ostatni artykuł na gówno portalu wp.pl dotyczył firmy Pana Jerzego Staraka  i Polpharmy Starogard Gdański, gdzie badania wykazały zbyt dużą dawkę substancji rakotwórczej. Najbardziej podobał mi się jeden z komentarzy – ” Czy oni chcą nas wszystkich pozabijać? ” – po skończeniu artykułu i zapoznaniu się z nim od początku do końca sami sobie Państwo będziecie mogli na to pytanie odpowiedzieć.

                                                     Pozdrawiam serdecznie czytelników Ja Doktor.