Dziś mamy 1 września 2019 roku 80 rocznicę wybuchu II WŚ. Cześć i Chwała Bohaterom Ojczyzny!

Przepraszam bardzo, ale ten wpis będzie ukończony dużo póxniej niż myślałem, gdyż wszystkie moje dane, które miały być tu mieszczone z badań są poza moim zasięgiem obecnie. Gdy się to zmieni zaktualizuję wpis. Pozdrawiam serdecznie Ja Doktor.

Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych 2 tygodni uda mi się Państwu przedstawić analizę eksperymentów na samym sobie z pokazaniem wyników jak się wszystko zmieniało, gdy zacząłem nie tylko pomagać najbliższym, ale musiałem się wziąć za siebie, aby poprawić parametry swojego organizmu. Udowodnię tym wpisem, że nie trzeba mieć żadnego wykształcenia medycznego i tytułów profesorskich przed nazwiskiem, a przede wszystkim nie trzeba słuchać pseudo autorytetów w dziedzinie zdrowia wykreowanych przez środowisko medialnych kreatorów rzeczywistości nas otaczającej. Proszę śledzić aktualizację wpisu. Pozdrawiam serdecznie Ja Doktor 🙂

Na razie wrzucam te 2 zdjęcia z pomiarów samego siebie w ramach zaspokojenia odrobiny ciekawości. Następnie podjąłem decyzję o tym, że wiedza ma nie tylko mi służyć, ale też pomóc innym więc niedługo zmienię zakładkę kontakt gdzie napisałem, że nie udzielam porad tu nastąpi zmiana w tej kwestii.

Przepraszam wszystkich chętnych przeczytać ten akurat wpis, ale z powodu kilku nieprzewidzianych przyczyn jeszcze nie ma tego wpisu zaktualizowanego. Myślałem, że we wrześniu będzie więcej czasu, aby to pokazać. Praca oraz treningi przygotowawcze do zawodów nie pozwoliły mi na napisanie tego posta, a skończyło sie kontuzją i nie pojechaniem na zawody. Postaram się jak najszybciej ten wpis dokończyć. Pozdrawiam serdecznie czytelników i tych, których interesuje to co mam Wam do przekazania Ja Doktor.